Günümüzde firmalar ya mevzuatsal nedenlerle ya da gönüllü olarak süreçlerini elektronik ortama taşıyorlar. Dijitalleşmenin hız kazandığı bu dönemde en çok kullanılan işlem ise e-fatura ve e-defter süreçleridir. GİB’ten gerekli teknik altyapıyı sağlayarak özel entegratörlük alan firmalar ise bu alanda kullanıcılara hizmet sağlamaktadır. Logo Yazılım özel entegratörlük hizmetleri alanında E-Logo markasıyla müşterilerine hizmet vermektedir. e-Logo Özel Entegratörlük Portalı sadece Logo Yazılım ERP yazılımlarıyla değil diğer ERP yazılımlarla da entegre olarak çalışabilmektedir.

Yıllardır en iyi özel entegratör seçilen E-Logo günümüzde de kullanıcılarına kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir. E-Logo hizmetleri ve kontör kullanım fiyatları aşağıdaki gibidir.

e-Fatura Hizmeti

 1. Önceden sisteme tanımlanmış kullanıcıların UBL-TR standardında ve elektronik belge olarak düzenledikleri faturaların, gönderen taraftan alıcı tarafa elektronik altyapı aracılığıyla iletimi hizmetidir. Kullanılan ERP sistemi üzerinden kesilen e-Faturalar hızlı ve güvenli olarak karşı tarafa iletilip firmalardan gelen faturalar pratik bir şekilde ERP sistemine kaydedilebilmektedir.
 2. e-Fatura Hizmeti “e-Fatura Saklama Hizmeti” de dahil olarak sunulmaktadır.
 3. e-Fatura Hİzmeti karşı tarafa isteğe göre e-mail ve sms olarak gönderilebilmektedir.

e-Arşiv Fatura Hizmeti

 1. Firmaların kağıt ortamında düzenlemiş oldukları faturaların, Gelir İdaresi’nin belirlediği şartlara uygun olarak elektronik ortamda düzenlenmesi ve ikinci nüshasının elektronik ortamda muhafaza edilmesi hizmetidir. e-Fatura kapsamı dışında kalan firma ve nihai tüketicilere fatura kesilmesine imkan sağlayan bu uygulama sayesinde hızlı ve tasarruflu iletim sağlanabilmektedir.
 2. e-Arşiv Hizmeti “e-Arşiv Saklama Hizmeti” de dahil olarak sunulmaktadır.
 3. e-Arşiv Hİzmeti karşı tarafa isteğe göre e-mail ve sms olarak gönderilebilmektedir.

e-İrsaliye Hizmeti

 1. e-İrsaliye, kağıt ortamdaki sevk irsaliyesi ile aynı hukuki niteliklere sahip dijital irsaliye belgesidir ve e-İrsaliye hizmeti, gönderen taraftan alıcı tarafa elektronik altyapı aracılığıyla iletimi hizmetidir.

e-Mutabakat Hizmeti

 1. Firmaların, gerek alıcı, gerekse satıcı firmalarla düzenli olarak yaptığı BA/BS, Cari ekstre ve bakiye mutabakatlarının sistem içerisinden hazırlanarak e-mail, SMS ya da faks olarak karşı tarafa elektronik olarak ulaştırılmasını ve 7/24 sizin adınıza internet üzerinden cevapların toplanıp raporlanmasını sağlayan hizmettir. BA-BS, Cari ekstre ve bakiye mutabakatlarınızın tamamını bu sistem üzerinden yönetebilir ve hatta e-mail, faks ya da SMS ile ulaşamayıp telefonla sonuç aldığınız mutabakatları da yine bu sistem üzerinden takip ederek tek bir yerden rapor alabilirsiniz.
 2. e-Mutabakat Hİzmeti karşı tarafa isteğe göre e-mail,sms ve faks olarak gönderilebilmektedir.

e-Defter Saklama Hizmeti

 1. Firmaların Gelir İdaresine iletilen onaylı e-Defter dosyalarının güvenli olarak saklanması hizmetidir. İlgili dosyalar sistemimize yüklendikten sonra defter adı, ilgili ay ve yıla göre kategorize ederek kolay ve pratik arama imkanı ile sistemimizde 10 yıl boyunca saklanmaktadır.

e-Ekstre Hizmeti

 1. e-Ekstre ürünü aracılığı ile tüm bankaların ortak formatı olan MT940 formatındaki hesap ekstrelerinin, kullanılan ERP çözümlerine hızlı ve pratik olarak aktarılması hizmetidir. Hesap ekstresinde bulunan haraketler banka işlem fişi veya havale/EFT fişi olarak ERP sistemine kaydedilebilmektedir.

2024 Yılı E-Logo Kontör Fiyat Listesi

Paketteki Kontör Sayısı Paket Fiyatı (TL)
150 Adet 900 TL
500 Adet 2.500 TL
1.000 Adet 4.850 TL
2.000 Adet 9.400 TL
5.000 Adet 19.500 TL
10.000 Adet 29.300 TL
25.000 Adet 61.000 TL
50.000 Adet 104.500 TL
100.000 Adet 148.000 TL
250.000 Adet 310.000 TL
500.000 Adet 540.000 TL
1.000.000 Adet 970.000 TL