BİZ KİMİZ?


Ideanet, bilişim sektörünün dinamiklerini, ticari bilimlerin teorik bilgileriyle buluşturarak, Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), Finans, Muhasebe ve İnsan Kaynakları alanlarında danışmanlık hizmeti ve yazılım çözümleri sunmaktadır. Sistem geliştirme ve yazılım uzmanlarıyla birlikte sektörel tecrübeye sahip profesyoneller, akademisyenler, mali ve hukuk müşavirleri ile finans uzmanlarını da iş geliştirme süreçlerine dahil ederek tam bir bütünlük sağlamayı amaçlamaktadır.

İstanbul LOGO bayi yazılım çözüm ortağı olarak, kurulum ve uygulama sürecinde yenilikçi bir anlayışla sonuç odaklı çalışıyoruz

İşletme kaynaklarının en iyi şekilde kullanılarak, rasyonel çözümü bulmak için çalışırken “zaman” kavramını her zaman en önemli değer olarak kabul eder.

LOGO yazılım çözüm ortağı olan Ideanet, kurulum ve uygulama sürecinde yenilikçi bir anlayışla bu alanda farklı bir çizgide hizmet vermektedir. LOGO uyarlama araçları ve ek yazılım çözümleriyle LOGO ürünlerinin işletmeye özel hale getirilmesi ve karar alıcılar için hayati önem taşıyan ileri düzey raporlamalar konularında uzmanlaşmıştır.

Eğitimin her dönemde en önemli yatırım olduğu düşüncesiyle Ideanet, akademisyenlerin ve konusunda uzman profesyonellerin teorik bilgilerini, çalışma hayatı uygulamalarıyla harmanlayarak eğitimler düzenlemektedir. Bu süreçte çeşitli üniversitelerle işbirliği yapmaktadır.

Ideanet, müşterilerinin hedeflerine, çalışanlarının ideallerine ve eğitime önem vererek, yenilikçi, güleryüzlü ve her zaman katma değer yaratan bir hizmet anlayışıyla sektöründe lider kuruluşlar arasında yer almayı vizyon kabul eder.

NEDEN BİZ?


Çözüm Üretiyoruz

İş süreçlerinize özel çözümler üretiyoruz.

Uzman Kadro

Danışman ve Sistem Uzmanlarından oluşan uzman bir kadroyuz.

Analiz Gücü

İş süreçlerinizi analiz edip rasyonel çözümler sunuyoruz.

Aynı Dilden Konuşuruz

Masanın diğer tarafında da tecrübeli bir ekibiz.
Bizi
Arayın
: 0212 245 45 46
E-Posta
Gönderin
: info@ideanet.com.tr

MÜŞTERİLERİMİZ