İdeanet Bilişim olarak 20 yılı aşkın Logo Kurumsal Bayi ve Çözüm Ortağı deneyimimiz ile pek çok entegrasyon projesini başarılı bir şekilde tamamladık. Sahada en çok talep edilen Logo entegrasyon çözümlerimiz ile ilgili özet bilgileri aşağıda paylaşmaya çalıştık. Bu ve buna benzer tüm üçüncü parti yazılımlar ile Logo arasından entegrasyon talepleriniz için alanında deneyim sahibi yazılım ekibimizle yardıma hazırız.

Logo entegrasyon çözümlerimiz

Shopify – Logo Entegrasyonu:

Shopify e-ticaret platformu üzerinden gelen satış siparişlerinin Logo Tiger 3 programına otomatik olarak aktarılması için object dll. kullanılarak entegrasyon sağlanmıştır.

Eba – Logo Entegrasyonu:

Logo Tiger 3 API’miz ile object dll. kullanılarak alış – satış faturaları, alış – satış irsaliyeleri, alış – satış siparişleri, malzeme virman fişi, malzeme ve cari kartları oluşturma ve istenen bilgilere göre cari ve malzeme hareketlerinin raporlanması gibi konularda entegrasyon sağlanmıştır.

Tedarik Zincirleri – Logo Entegrasyonu:

Migros, Metro, Carrefoursa gibi tedarik zincir mağazaları ile B2B portalındaki satış siparişlerinin Logo Tiger 3 programına tek tek ya da toplu olarak transferi için yazılım geliştirilmiştir.

Mars Lojistik – Logo Entegrasyonu:

Logo Tiger 3 programındaki satış siparişlerinin Mars Lojistik sistemine entegrasyonu sağlanmıştır. Mars Lojistik tarafından oluşturulan satış irsaliyelerinin ise Logo Tiger 3 programına aktarılması için yazılım geliştirilmiştir.

Estepe – Logo Entegrasyonu:

Araç kiralama yönetim platformu olan Estepe ile müşterimizin kullandığı Logo Tiger 3 programı için kapsamlı bir entegrasyon arayüzü geliştirilmiş ve proje entegrasyon API’si ile desteklenmiştir.

Proje kapsamında araç alış, araç satış, genel gider alış faturaları, araç kira faturaları, poliçe kayıtlarının entegrasyonu sağlanmıştır. Onaylama ve otomatik aktarım servisleri devreye alınarak sistemin tamamen dijitalleşmesi sağlanmıştır.

Restopos – Logo Entegrasyonu:

Restaurant otomasyon yazılımı olan Restopos ile Logo Tiger 3 entegre edilmiştir. Satış faturaları ve tahsilat kayıtları Logo üzerinden aktarılmaktadır.

Proje kapsamında ek olarak müşterimizin kullandığı Microsoft Dymanics CRM ile de üye bilgileri, borç bilgileri ve taksitler Logo Tiger 3 entegrasyon servisleri kullanılarak takip edilmektedir.

Hamurlabs – Logo Entegrasyonu:

E-ticaret satışları Hamurlabs ile Logo Tiger 3 arasındaki entegrasyon servisimiz ile yönetilmektedir. Yeni cari kartı, yeni malzeme kartı, satış ve tahsilat bilgileri otomatik olarak Logo’ya aktarılmaktadır.

Quintet Works – Logo Entegrasyonu:

Satış faturaları, satış iadeleri, kredi kartı tahsilat ve iadeleri ile sipariş ve irsaliyelerin aktarımı entegrasyon API servisimiz ile Logo Tiger 3 programına sağlanmıştır.

Sovos – Logo Entegrasyonu:

Geliştirilen API entegrasyon aracımız ile e-dönüşüm hizmeti sağlayan Sovos – Dijital Planet arasında entegrasyon sağlanarak Logo Tiger 3 programındaki satış faturalarının Sovos – Dijital Planet konnektörüne otomatik aktarımı yapılmaktadır. Entegrasyon ile fatura yoğunluğu fazla olan müşterimiz için binlerce faturanın aktarımı sağlanmıştır. Böylece müşterimize muhasebesel süreçlerinin hızlanması ve hataların önüne geçilmesinde ciddi bir fayda sağlanmıştır.

Yukarıda sıraladığımız hazır Logo entegrasyon çözümlerimiz ve daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.