logo mind insightLogo Mind Insight, LOGO ticari yazılım ürünleriyle entegre çalışan, verilerinizi anlık olarak, interaktif görsel öğelerle izlemenizi sağlayan iş zekası çözümüdür. Hızlı, etkin ve kolay tasarımı sayesinde dağınık yapıdaki verilerin, grafik, harita ve tablo gibi çeşitli şekillerde görüntülenmesini sağlar. Dünyada iş analitiği alanında lider olan Qlikview altyapısını kullanmaktadır.

Logo Mind Insight İşletmenize Neler Kazandırır?

  • Verilerin kolayca anlamlı bilgiye dönüştürülmesi
  • Veri enformasyonu ve merkezi yönetimi
  • Self-servis görselleştirme ve analiz
  • Kullanımı kolay arayüz

Veri keşfinde sınır tanımayın.

Analiz ve raporlamada kullanılacak verilerin boyutu ne kadar büyük olursa olsun, veri keşfi ve seçimi hiç bu kadar kolay olmamıştı. Logo Mind Insight ile herhangi bir kısıtlama, sıralama veya sınırlama olmadan, sistem üzerinden kolayca arama yapabilirsiniz. İstediğiniz kriterleri belirleyerek sorularınıza hızla cevap alabilirsiniz. Global Smart Search özelliği, anahtar kelimelerin tüm veri setinde aranmasıyla bulguların ve ilişkilerin kolayca ortaya çıkartılmasını sağlar.

Akıllı görselleştirme

Mevcut verilerin görselleştirilmesi, raporlamanın en kritik adımını oluşturur. Gerek kullanıcı dostu grafikleri gerekse gelişmiş analitik yetenekleriyle yenilikçi teknolojileri kullanarak verilere anlam katar. Üretilen veri bazlı bilgiler ve görseller, ekran boyutuna göre otomatik olarak uyarlanan hassas tasarım (Responsive Design) özelliği sayesinde farklı cihaz ve ekranlarda kullanılabilir. Farklı ve kaynaklarından gelen tüm verileri titizlikle ele alıp gözden kaçabilecek bulguları ortaya çıkarıyor ve görsel grafiklerle kullanıcıların dikkatine sunar.

Faaliyet gösterdiğiniz sektör hangisi olursa olsun, iş analitiğinde esnek, hızlı ve verimli sonuçlar ile rekabette her zaman bir adım önde olursunuz.

FİYAT LİSTESİ         BİZE ULAŞIN          

qlikview

LOGO Mind Insight Fiyat Listesi

Ürün Açıklaması Fiyat
Logo Mind Insight Ana Paket
Logo Mind Insight (1 Kullanıcı) 191.900 TL
Kullanıcı Artışı
Logo Mind Insight Kullanıcı Artırımı +1 72.300 TL
Opsiyonlar
Logo Mind Insight - Mail Gönderim (5 Mail Adresi) 87.700 TL
Logo Mind Insight - Mail Gönderim (10 Mail Adresi) 139.800 TL
Logo Mind Insight - Mail Gönderim (25 Mail Adresi) 293.800 TL
Logo Mind Insight - Mail Gönderim (50 Mail Adresi) 469.000 TL
Logo Mind Budget Ana Paket
Logo Mind Budget ( 1 Kullanıcı) 306.600 TL
Kullanıcı Artırımları
Logo Mind Budget Kullanıcı Artırımı +1 43.700 TL