HİZMETLERİMİZ


ERP DANIŞMANLIĞI

ERP projelerinde başarıya ulaşmak amacıyla, ERP'nin işletmelere adapte edilmesi eğitim ve uygulama hizmetleri ile işletmenin özel ihtiyaçlarına cevap verebilecek çözümler üretilmesi konularında hizmet vermektedir.

ANALİZ VE RAPORLAMA

Ideanet, işletmeniz özel Analiz ve Raporlama sistemi’nin kurulması, kolay anlaşılır finansal raporların oluşturulması ve en önemlisi geleceğe yönelik stratejiler ve karar alma süreçleri için gerekli altyapının oluşturulması konularında danışmanlık vermektedir.

BORDROLAMA HİZMETLERİ

Günümüzde işletmeler kendileri için bir yük oluşturan bordrolama hizmetini dışarıdan alma yoluna gitmektedirler.</p> <p>Uzman kadrosu ve yazılım sistemi ile, işletmelerin işgücü ve yazılım maliyetlerinden kurtulması, ücret gizliliğinin sağlanması, yönetim ve insan kaynakları birimlerinin asıl işlerine odaklanmaları amacıyla verimli ve çözüm odaklı bir bordrolama hizmeti için çalışmaktadır

MUHASEBE YÖNETİMİ

Neden hep Muhasebe Departmanıdiğerlerinden daha fazla çalışır?Yasal yükümlülükler ve evrak kalabalığı, karmaşık ve zor bir süreci beraberinde getirse de uzun çalışma saatlerinin sebebi sadece bu değildir. İşleri zamanında bitiren, yönetimin kararlarına ışık tutacak Mali Tabloları ve Raporları, doğru ve anlık hazırlayabilen bir Mali İşler bölümünün iki önemli unsuru bulunmaktadır. Uzman işgücü ve iyi bir muhasebe yazılım sistemi.
Bizi
Arayın
: 0212 245 45 46
E-Posta
Gönderin
: info@ideanet.com.tr

Müşteri Memnuniyeti

Destek ekibimiz, hizmet faaliyetlerinde müşteri memnuniyetini odaklı yaklaşımıyla sorunların çözümünde her zaman yanınızda olmak için çalışmaktadır. Yerinde, teledestek ve uzak destek yoluyla size ulaşıyoruz.

Uzman Kadro

Müşterilerimizin; ERP Danışmanlık, Mali işler mevzuatı, Bordrolama ve raporlama gibi konularındaki taleplerini, alanında uzmanlaşmış deneyimli kadromuz ile karşılıyoruz.

Çözüm Odaklıyız

Çözüm üretmek, zamanı etkin kullanmak ilk görevimiz. Müşterilerimize "Ne yapılmasını istiyorsunuz?" diye sormayız, en verimli çalışma şeklini belirleyip, süreçlerdeki zoruluları beraber aşıyoruz .