LOGO Tiger 3 Nasıl kurulur?

Merhaba,

 

LOGO 3 ERP ürünün kurulumuyla ilgili temel bilgileri maddeler halinde sizinle paylaşmak istiyoruz.

1- Kuruluma öncelikle setup dosyalarını temin ederek başlıyoruz. Bunun için ftp://download.logo.com.tr adresinden kurmak istediğiniz ürün dosyalarına ulaşmalısınız. Örneğimizdeki Tiger3 ürünü ERP ürünü olduğu için ERP klasörü altında güncel klasörünü seçmemiz gerekiyor. Dolayısıyla öncelikle doğru ürünü seçtiğinizden amin olmalısınız.

1- setup dosyalari

2- İndirdiğimiz kurlum dosyaları sıkştırılmış dosya biçiminde olduğu için bu dosyaları winzip winrar gibi yardımcılarla klasöre çıkartıyoruz. Kurulum dosyalarımız bir setup.exe dosyası içermektedir.

2-kurulum dosyaları

3- Setup dosyasını çalıştırdığımızda  aşağıdaki ekranları takip ederek yükle adımına kadar geliyoruz. Ürün kurulumu için gerekli lisansı satın almanız gerekmektedir. Eğer versiyon değiştirecekseniz, kurulum aşamasında ürün kur değil “versiyonu güncelle” butonuna tıklamanız gerekiyor.

 3-kurulum2

3-kurulum3

3-kurulum4

3-kurulum5

3-kurulum6

4- Ürün kurulumlarını LOGO yetkili iş ortakları yapabildiğinden sonraki bölümde LOGO iş ortağı bilgileri girilmektedir.

4-kurulum

5- Aktivasyon Adımına geçilir.

4-kurulum2

6- Logo ürünleri kuruluduğunda sunucuda bir servis çalışır ve bir port aracılığıyla haberleşir. Kurulumda standart port numraları gelmektedir, ancak bu portlar isteğe göre de değiştirilebilir. Özel bir durum yoksa standart portlardan  devam edilir.

4-kurulum3

7- Dosyaların yüklenmesi bittikten sonra son düğmesine basılarak kurulum tamamlanır.

7-yükleme8-service

9-son